Zakelijke bestelling? Vraag een offerte aan
Een heerlijk cadeaupakket van 20 paaseitjes met de smaken Limoncello én Baileys in een luxe verpakking.
€ 12,99

Vanaf €40,- GRATIS verzonden

€4,95 verzendkosten bij besteding van minder dan €40,-

Vandaag besteld, binnen 48 uur verzonden

Bij ons krijg je de mooiste producten, met een eerlijk verhaal

Duurzame verzending door heel Nederland
Omschrijving
Fan van Limoncello en Baileys? Dan is dit unieke proefpakket perfect voor jou! In dit pakket vind je 10 luxe paaseitjes met de smaak van Limoncello en 10 luxe paaseitjes met de smaak van Baileys. De paaseitjes zijn een uniek recept van Très Bien en worden met zorg gemaakt door onze beste chocolatiers.
Het proefpakket Limoncello en Baileys is ook super leuk om weg te geven tijdens de paasdagen. De paaseitjes met likeursmaak zitten in mooie zwarte doosjes en komen in een luxe cadeau tasje. Je kunt ervoor kiezen om een kaartje toe te voegen om het nog net even iets persoonlijker te maken. Het proefpakket bevat 20 paaseitjes en kost €12,99.
Specificaties
- Artikelnummer
- 5522
- EAN nummer
- 8720688901360
- Leverancier
- Tres Bien
- Productsoort
- Paaseitjes
- Ingrediënten
- suiker, cacaoboter, sojalecithine, volle melkpoeder, cacaomassa, boter, slagroom, ei, blanke stroop, vanille aroma, baileys, Limoncello, citroensap, Gele azokleurstof (Tetrazine)
- allergenen
- Ei, Melk, Soja, lactose, Cacao
- Chocoladesoort
- Melk, Puur
- Alcohol
- Ja
- Alcoholsoort
- Baileys, Limoncello